spaustuve       viso reklamos paslaugos                     

termo lipdukas

TERMOGRAFINĖ SPAUDA

Termografinė spauda - technika, kurią rekomenduojame naudoti spausdinant nuo 1-3 spalvų gamos vaizdą. Idealiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Vaizdas ar piešinys, kurį planuojate spausdinti ant gaminio, pirmiausiai yra ploterio pagalba išpjaunamas iš specialios medžiagos, kuri būna įvairiausių spalvų bei faktūrų ir tuomet karštu presu pernešama ant audinio.

Galima pasirinkti visas termografinės spaudos rūšis:

- Standartinė su lygiu paviršiumi;
- Šviesą atspindinti;
- Tamsiai blizgi;
- Blizgi ir keičianti spalvą;

View the embedded image gallery online at:
http://mreklama.lt/termografine#sigProGalleria5295b125ee

Pritaikymas

Termografinė spaudos technologija naudojama tekstų, simbolių ir paprastų logotipų spausdinimui tiek mažais tiek dideliais tiražais. Šią technologiją rekomenduojama pasirinkti tuomet kai spausdinamą vaizdą sudaro ne daugiau kaip 3 spalvų gama. Spalvos visuomet bus ryškios ir audinys nepersišvies.

Galimybės

Termografinė spaudos technologija suteikia platų spalvų bei tekstūrų pasirinkimą - lygūs, aukso ir sidabro, gyvatės, aksomo ir blizgūs paviršiai. Galima sujungti kelis termografinės spaudos tipus bei perkelti vaizdą ant didelio paviršiaus - užuolaidos, žaliuzės, vėliavos, ir t.t.
Ši technologija yra paprastai naudojama įvairiai reklaminei medžiagai gaminti - striukėms, skėčiams, rankinėms, sporto aprangai ir kitiems.

Trūkumai

Nepaisant plataus spalvų pasirinkimo, spausdinant termografiniu būdu neįmanoma parinkti pantoninės spalvos atvaizdo numerį. Taip pat ši technologija neleidžia perkelti smulkių detalių, linijų bei spalvinių perėjimų. Spausdinimo metu galimas minimalus raidžių aukštis tik 4 mm.
Jei reikia atspausdinti įvairiaspalvį vaizdą, tuomet siūlome susipažinti su spalvotos skaitmeninės technologijos spausdinimo galimybėmis.

Priežiūra

Kadangi mes naudojame tik išskirtinai patikrintas ir aukštos kokybės medžiagas, tai tinkama priežiūra užtikrins gaminio ilgaamžiškumą, be įtrūkimų ir išblukimo. Gaminį rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje ir išversti iš vidaus į išorę.

Susisiekite su mumis tel. 8 672 707 69, El.paštas: 

Kontaktai

UAB "Marškinėlis"
Panerių g 26, Vilnius 4 aukštas

       +370 6727 0769
   +370 6080 1778
 

 

Atsiliepimai

Sakiau ir sakysiu - Jus geriausi!
Aciu labai! Jordis  "LIFE is LIFE Team" 2015.07.23